top of page

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Odwiedzając moją stronę wyrażasz jednocześnie zgodę na niniejsze reguły.


Jakie informacje są gromadzone o Tobie, przy korzystaniu z mojej Strony 

Chciałabym abyś miał/a świadomość, że wszelkie informacje, jakie wprowadzasz na mojej stronie lub przekazujesz mi w jakikolwiek inny sposób są gromadzone, zbierane i przechowywane. W szczególności, zbierane są informacje o adresie IP, używanym przez komputer, z którego korzystasz, login, adres email, hasło, dane o komputerze i połączeniu internetowym oraz śledzona jest historia Twoich działań. Wykorzystuję również aplikacje, w celu badania natężenia ruchu na mojej stronie, długości sesji, ładowania strony, responsywności strony, długości wizyt na stronie, długości odpowiedzi przez stronę, sposobów przeglądania stron. Gromadzone są również informacje pozwalające identyfikować użytkownika (w tym dane osobowe, jak imię, nazwisko, pseudonim, email, hasło, zdjęcia, dane do korespondencji, komentarze, wpisy, rekomendacje i osobisty jego profil).  

W jaki sposób informacje są gromadzone 


Dane osobowe są gromadzone, jak tylko dokonujesz czynności na mojej stronie (np. dokonujesz polubienia, zostawiasz komentarz, dokonujesz wpisu, wysyłasz zapytanie, dokonujesz subskrypcji). Zbierane dane to wszelkie informacje, które pozostawiasz w związku ze swoją obecnością na stronie np. imię nazwisko, adres, pseudonim, adres email, identyfikator internetowy, dane o lokalizacji. 

Dlaczego informacje są gromadzone


Dane osobowe i pozostałe informacje o Tobie są gromadzone przede wszystkim w celu prowadzenia i obsługiwania mojej strony, świadczenia użytkownikom wsparcia w korzystaniu z mojej strony lub pomocy techniczne, kontaktowania się z Tobą w związku z subskrypcją na moim blogu lub przesyłaniu Ci powiadomień lub wiadomości promocyjnych, prowadzenia statystyk, które mogą być wykorzystywane przeze mnie lub lub moich kontrahentów dla świadczenia usług lub poprawienia jakości świadczonych usług, wypełniania obowiązków nakładanych prawem. 

Jak dane są przechowywane 


Mój blog jest utrzymywany na platformie Wix.com, która umożliwia mi zamieszczanie treści na stronie i świadczenie usług na Twoją rzecz. Twoje dane mogą być gromadzone za pośrednictwem bazy danych Wix.com oraz aplikacji stosowanych przez tego dostawcę. 

Może się tak zdarzyć, że będę chciała się z Tobą skontaktować 


W szczególności w związku z Twoim profilem  (lub kontem) na mojej stronie, w celu rozwiązania problemów związanych z Twoim profilem lub kontem, zebraniem opinii w związku z wypełnieniem przez Ciebie formularzy lub kwestionariuszy, przesłania Ci wiadomości w ramach subskrypcji lub Twojego zapytania, aktualizacji dotyczących działania mojej strony. 


Administrator

Administratorem danych osobowych jest Aleksandra Maria Jach, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą: Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jach, z siedzibą w Warszawie. Z administratorem można skontaktować się poprzez adres email: writetome@lawforpleasure.com 

Oczywiście mam też ciasteczka 

Niestety nie są owsiane, ale służą do gromadzenia informacji o Tobie i korzystaniu z serwisu. Z działalnością strony związane są usługi świadczone przez dostawców usług takich jak Google Analytics lub innych aplikacji oferowanych przez Wix App Market ((w szczególności: (i) dla celów bezpieczeństwa na czas sesji strony: XSRF – Token, hs (ii) w związku z logowaniem, na czas sesji strony: SvSession (iii) dla celów wskazania strony internetowej z której dostarczona została strona – przez 1 minutę: SSr-caching (iv) dla celów monitoringu systemu: _wixCIDX (przez 3 miesiące), _wix_browser_sess (na czas sesji strony) (v) dla celów ustalenia parametrów bannera cookie, przez 12 miesięcy: consent – policy (v) dla celów identyfikacji zalogowanych użytkowników, przez czas sesji – smSession (vi) dla celów poprawy efektywności systemu, przez 30 minut – bSession (vii) dla celów stabilności pomiarów i ich efektywności – przez 12 miesięcy: fedops.logger.sessionld (viii) dla celów zapamiętania preferencji językowych użytkownika – przez 12 miesięcy: wixLanguage). Ci dostawcy mogą mieć własne polityki prywatności dotyczące sposobu w jaki gromadzą i przetwarzają informacje i mogą takie dane o Tobie gromadzić przy okazji korzystania przez Ciebie z mojej strony. W celu sprawdzenia, jakie dane i w jaki sposób gromadzą oni te dane i je przetwarzają, proszę sprawdź polityki prywatności dostawców tych aplikacji. 

Wycofanie zgody 


W każdej chwili, jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przetwarzane w związku z tym serwisem, proszę prześlij taką prośbę na email: writetome@lawforpleasure.com 

Zmiany w polityce prywatności

Zastrzegam możliwość wprowadzenia w każdym momencie zmian do niniejszych zasad. 

Polityka Prywatności: Info
bottom of page