top of page
Post: Blog2 Post

Kupmy działkę na wsi!

Zaktualizowano: 30 paź 2020


Wielu z nas marzy o zakupie działki za miastem. Dużej, z dala od „wszystkiego”, blisko jeziora lub lasu. Niestety, nie dość, że trudno jest znaleźć taką perełkę to czasami jeszcze trudniej ją kupić.

Działki zlokalizowane poza aglomeracjami często są nieruchomościami rolnymi, a zakup takich gruntów obwarowany jest dodatkowymi trudnościami. Tak naprawdę, bez problemu, nieruchomość rolną może kupić tylko rolnik indywidulany. Co więcej, nawet działka w mieście, może być nieruchomością rolną (a tym samym jej zakup może być utrudniony). Oczywiście są przypadki, kiedy pomimo tego, że nie jesteśmy rolnikami zakupimy działkę, jednakże nawet wówczas, niekoniecznie będziemy mogli ją zagospodarować tak jak chcemy. Jak to możliwe i jak znaleźć działkę, której zakup nie będzie nastręczał nadmiernych komplikacji?

W kolejnych postach przedstawię kilka najbardziej zaskakujących zagadnień, które najczęściej dotyczą nabyców nieruchomości rolnych. Moją ambicją jest przybliżenie Wam tych problemów, co mam nadzieję, pomoże Wam sprawniej przejść przez cały proces.

109 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page